Benim için çok pahalı demişti! Hande Sarıoğlu göğüslerini reklam için kullandı!

Bir vakitler spikerlik yapan Hande Sarıoğlu, şimdilerde toplumsal medya fenomeni olarak karşımıza çıkıyor.

Yayınladığı oryantal görüntüsünden sonra çalıştığı kanaldan reaksiyon gören, ferdî toplumsal medyasındaki pozları sorun olan Hande Sarıoğlu, istifa etmişti.

Instagramı faal kullanan fenomen isim, şimdilerde toplumsal medya paylaşımlarıyla gündem yaratıyor.

Sık sık özel hayatıyla ilgili Instagram hesabından paylaşımlarda bulunan Hande Sarıoğlu, dekolteli pozlarıyla dikkat çekmeye devam ediyor.

“Memelerim çok değerli”

Sarıoğlu, geçtiğimiz aylarda konuk olduğu programda “Arkadaşlar ben bu göğüsleri 5 sene evvel bastım parayı aldım. Kalçalarım çok geniş olduğu için göğüslerim eksik kalıyordu proporsiyon olarak. Bir dolar bir de benim göğüslerim çok değerli” demişti.

Hande Sarıoğlu’dan yeniden olay yataracak bir paylaşım geldi.

Bir marka ile muahede yapan Sarıoğlu, bunu duyururken farklı bir yola başvurdu.

Göğüslerini reklam için kullandı

“KAP açıklaması” diyerek paylaşım yapan Sarıoğlu “Hande Sarıoğlu’na yeni göğüs sponsoru… Sponsorluk mutabakatı sağlandı. Yapılan basın toplantısının akabinde muahedenin ayrıntıları muhakkak oldu. Hande Sarıoğlu’nun göğüs sponsorluğu için attığı imza; Türk futbol tarihinin en yüksek göğüs reklam bedeli olacak” dedi.

Takipçileri coştu

Bu paylaşım notu Hande Sarıoğlu’nun hayranlarını da coşturdu. Hande Sarıoğlu’nunn takipçileri “Bu göğüslere de bu yakışırdı”, “Zamanında yaptığın yatırım meyve verdi” yorumları yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.