Burak Elmas: Fatih Terim, ibrasızlık için çalıştı

Galatasaray’da 11 Haziran’da yapılacak seçim öncesi mevcut lider Burak Elmas, yaptığı açıklamalarla gündeme geliyor.

Fatih Terim’le yaşadığı sıkıntılar sonucunda yollarını ayıran Elmas, Terim’le ilgili çarpıcı bir tezde bulundu.

11 Haziran’daki seçimlerde aday olmayacağını açıklayan Elmas, “Bugün ümit ediyorum Galatasaray Spor Kulübü lideri olarak bu periyot karşınıza son çıkışım. 30 Nisan’da yapılacak seçimde aday değildim. 11 Haziran’da yapılacak seçimde de aday değilim.” tabirlerini kullandı.


“Fatih Hoca, ibrasızlık için çalıştı”

Fatih Terim’in ayrılığıyla ilgili, “Doğru kararı verdiğimi düşünüyorum.” diyen Elmas, “Fatih Hoca’yla ilgili görüşlerimi anlattım, kendisine duyduğum sevgiyi ve bu kararı alırken ne kadar zorlandığımı söyledim. Her ne kadar sonrasında Fatih Hoca’nın ibrasızlık için çalıştığını arkadaşlarım teyit etmiş olsa da…” açıklamasında bulundu.

“Abdürrahim Albayrak’ın nasıl biri olduğunu göstereceğim”

Eski idareye de göndermede bulunan Elmas, “Sizlere Abdürrahim Albayrak’ın nasıl biri olduğunu göstereceğim. Genel heyet iradesini hiçe saydılar… Bedavaya aldık dedikleri Oğulcan Çağlayan transferinde neler yaşadık gördünüz.

Bunlar divan heyetinde hadsiz bir biçimde aileme de hakaret ettiler. Abdurrahim Albayrak’ın nasıl bir kişilik olduğunu size anlatacağım. İbra olmadıktan sonra mahkeme kararıyla iki sene Galatasaray’ı yönetmeye devam ettiler. Genç Liseli kardeşlerimizin linç edilmesine sessiz kaldılar.


“Hadsiz tezlerde bulundular”

‘Kuruş değil duruş’ tweeti atıp takipçi kasan insan (Yusuf Günay) ne yaptı bir de ona bakalım. Ne yaptı? Mahkeme kararıyla vazifede kaldı. İbra olmadıktan sonra iki sene Galatasaray’ı yönetmeye devam ettiler. Bedavaya aldık denilen Oğulcan ile ilgili krizle maddi ve manevi zorluklar yaşamamıza sebep oldular… Hiç bunları yaşamamış üzere divan heyetinde ortaya çıkıp hadsiz argümanlarda bulundular.” tabirlerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.