Çaykur Rizespor’da İbrahim Turgut adaylığını açıkladı

Spor Toto 1’inci Lig takımlarından Çaykur Rizespor’da yarın İsmail Kahraman Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek olan 92’nci Harika Genel Konsey Toplantısı öncesi iş insanı İbrahim Turgut başkanlık adaylığını yaptığı yazılı açıklamayla duyurdu. 

Rize’ye spor alanında da katkı sunabilmek için başkanlığa talip olduğunu tabir eden İbrahim Turgut, “Yaptığım istişare ve görüşmeler sonucunda hizmet etmekten onur duyduğum kentime, spor alanında da katkı sunabilmek hedefiyle çok saygın bir misyona talip oldum. Genel Konseyimizin uygun görmeleri durumunda 20 Haziran Pazartesi günü her saniyesini büyük bir sorumlulukla üstleneceğim çabaya başlıyorum. Yalnızca Rize ve ülke genelinde değil dünyanın farklı yerlerinde yaşayan hemşerilerimizi ve topluluğumuza paha verenleri en âlâ formda temsil edebilmek, onların gurur duymalarını sağlayabilmek için çok çalışacağız. Çok bedelli yol arkadaşlarımla birlikte aldığımız sorumluluğun şuurunu her şartta taşıyacağımızdan kuşkunuz olmasın” sözlerini kullandı.

“BEKLENTİLERİNİZİ BİLİYORUZ”

Yeniden Muhteşem Lig’e yükselmek ve burada kalıcı olmak için tüm planlarını muvaffakiyetle uygulayacaklarını söyleyen Turgut, “Beklentilerinizi biliyoruz, topluluğumuzun hak ettiği başarılara ulaşabilmesi için kararlılık, azim ve büyük bir tutkuyla misyon yapacağımızdan kuşkunuz olmasın. Tekrar Üstün Lig’e ulaşmak ve kalıcı olabilmek için gerekli tüm planlamalarımızı muvaffakiyetle uygulayacağımızı bilmenizi istiyoruz. Her şartta gönlü memleketinde olan ve başarılı olması için efor sarf eden saygıdeğer büyüklerim, yeşil mavili sevda için dertlenen sevgili taraftarlarımız, her alanda örnek bir dayanışma ve gayret sergileyerek çalışacağımıza dair kelam veriyor, bizi bekleyen zorlukları sizlerin takviyesiyle aşacağımıza inanıyoruz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.