Dinamo Kiev Teknik Yöneticisi Mircea Lucescu: ‘Jesus’u çok düzgün tanıyorum’

UEFA Şampiyonlar Ligi 2. eleme tipi birinci maçında yarın Fenerbahçe’yi konuk edecek Dinamo Kiev’in teknik yöneticisi Mircea Lucescu, sarı-lacivertlilerin çok güzel bir ekibe sahip olduğunu söyledi.

Maçın oynanacağı Miejski Stadı’nda düzenlenen basın toplantısında açıklamada bulunan Lucescu, Ukraynalı birçok insanın Polonya’da olması sebebiyle maçı oynamak için burayı seçtiklerini belirtti.

“JESUS’U DÜZGÜN TANIYORUM”

Jorge Jesus’un çok yeterli bir teknik yönetici olduğunu vurgulayan Lucescu, “Kendisini uygun tanıyorum, onun da beni bildiğini biliyorum. Fenerbahçe çok güzel ekip. Değerli futbolcuları var. Uygun transferler yaptılar, bizim de güzel bir ekibimiz var. Ukrayna’da olanları unutup alana odaklanmamız gerekiyor” tabirlerini kullandı.

Lucescu, uzun yıllar Türkiye’de çalıştığının hatırlatılması üzerine ise “Benim isteklerimin bir kıymeti yok. Maça odaklanacağım. Kiev ile kazanmaya odaklıyım. Türkiye’de uzun yıllar çalıştım. Oradaki beşerler beni seviyor, ben de onları çok seviyorum. Oraya gideceğim için heyecanlıyım” diyerek kelamlarını tamamladı.

Fenerbahçe ile Dinamo Kiev ortasında oynanacak UEFA Şampiyonlar Ligi 2. Ön Eleme Çeşidi müsabakası yarın saat 21:00’de başlayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.