George Soros Ölmediğini Açıklayınca Yas İlan Eden Sosyal Medya Kullanıcılarının Yorumları Gülümsetti

Küresel oyunların merkezi, satanist oluşumların lideri, komplo teorilerinin besleyeni George Soros, yaşadığını açıklayınca sevmeyenlerini üzdü. Küresel düzeyde sevilmediği bilinen ünlü iş adamının, 14 Mayıs seçim gecesi sosyal medyada özellikle iktidara yakın kesimde yayılan ve adeta mutluluk yaratan vefatın doğru olmadığı görülünce bir yas havası hakim oldu.

George Soros, unvan olarak iş adamı ancak tüm dünyada “siyasi mimar” olarak biliniyor. Küresel oyunları görenlerin en sevmediği isimlerden olurken, “en nefret edilenler listesinde” ilk sıralar için yıllardır Rothschild, Rockefeller aileleri ve Bill Gates’le yarışıyor.

“Uzun zamandır yoktum biri demiş öldü, şimdi yazsınlar kral geri döndü.”

Tabi sevinç kısa sürdü. Bir insanın ölümüne sevinmek ne kadar etik tartışması bir yana dünyada birçok felaket ve sorundan sorumlu tutuldukları için bazı isimler nefretin odağı da oluyordu. Soros da bu isimlerin arasında yer alıyor ve sevmeyenleri için ‘Uzun zamandır yoktum biri demiş öldü, şimdi yazsınlar kral geri döndü’ minvalinde açıklama yaptı. Kendi Twitter hesabından ‘Kalp krizi geçirdiğim söylentileri tamamen yanlış. Yaşıyorum ve sağlıklıyım’ açıklamasını yaptı.

“Thank God” (şükürler olsun) tarzı bir söylem görmek mümkün olmazken,

İnanmak istemeyenler de görüldü.

“Parayla değil, sırayla hiç değil” söylemi hatırlandı.

Teoriler havalarda uçuştu.

Durumu seçimlere bağlayanlar görüldü.

Çok gizli olaylar dönüyordu! (Volkan Konak’a dikkat edin)

“Sadece sen bilmiyorsun.”

Nabzına baktınız mı?

“Gençliğimiz yok ama umudumuz var” mı demiş?

Kırık kalpler durağında inecek var… Sizce Soros öldü mü? Yorumlarda buluşalım.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*