İbrahim Tatlıses Manisa’da da tekerlekli sandalyeyle konser verdi

Muğla’nın Bodrum ilçesinde geçirdiği trafik kazasında ayak tarak kemiklerinde kırıklar olan İbrahim Tatlıses, Muğla’nın akabinde Manisa’da da tekerlekli sandalyeyle konser verdi.

Muğla’nın Bodrum ilçesinde geçirdiği trafik kazasında ayak tarak kemiklerinde kırıklar olan sanatçı İbrahim Tatlıses, Manisa’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 100’üncü yıl dönümü aktiflikleri kapsamında konser verdi.

Şehzadeler ilçesindeki Manisa Valiliği önündeki konser alanı, saatler öncesinden doldu. Tatlıses, Muğla konserinin akabinde Manisa’da da ayakları sargılı bir formda tekerlekli sandalyeye oturarak müzik söyledi.

“HİNDİ ÜZERE OLDUM, KAÇTIM DİREKT EVE”

Konserinde izleyiciye karşı ayaklarını uzatmak zorunda kaldığından ötürü hayranlarından özür dileyen Tatlıses, kaza sonrası hastanede yaşadıklarını anlattı.

Tatlıses, “Olaydan 1 buçuk saat sonra baktım bir telefon. Dediler ki Cumhurbaşkanı arıyor, dedim Allah Allah nereden duymuş. Meğerse tüm dünya duymuş, benim haberim yok. Sonra dedi ki Devlet Bey’in de selamı var, geçmiş olsun dileklerini iletiyor’ dedi. Allah ikinizden de razı olsun dedim. Bana en büyük moral oldu. Gece hastaneden kaçtım. Niçin kaçtım. Yatakları dar abi, 1 metre. Ben ayakları dikeceğim, sabaha kadar yatacağım. Allah Allah, nasıl yatacağım. Hindi üzere oldum, kaçtım direkt eve” dedi. DHA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.