Johnny Depp, ‘Karayip Korsanları’na dönecek mi

Karayip Korsanları’nın yıldızı dünyaca ünlü aktör Johnny Depp ve eski eşi Amber Heard ortasındaki çekişmeli dava, mesleklerine de olumsuz yansıyor.

2015 ile 2017 ortasında evli olan ve olaylı bir biçimde boşanan çift, 50 milyon dolarlık iftira davası için sözlerini verirken, tarafların karşılıklı suçlamaları mesleklerini de tehlikeye soktu.

Heard’ün öne sürdüğü “şiddet” ve “cinsel istismar” savları nedeniyle ‘Karayip Korsanları’ serisinden çıkarıldığını söyleyen Johnny Depp için hayranları imza kampanyası başlattı.

Johnny Depp’in seriye dönüp dönmeyeceği ise milyonların merak konusu oldu.

Jack Sparrow’un geleceği

Johnny Depp’in dönüşüne ait serinin yapımcısı Jerry Bruckheimer’dan açıklama geldi.

Depp’in’Karayip Korsanları’ mesleği ile ilgili konuşan Bruckheimer, oyuncunun altıncı sinemaya dönüp dönmeyeceği ile alakalı, “Şu anda değil” açıklamasını yaptı.

Ünlü üretimci, ‘Kaptan Jack Sparrow’ karakterini canlandıran Johnny Depp’in seriye devam etmesinin pek mümkün olmadığını belirterek, “Gelecek şimdi belirsiz” biçiminde konuştu.

“Yeni isimler arıyoruz”

“Karayip Korsanları”nın altıncı sinemasını çekmeye hazırlanan Jerry Bruckheimer, seriye dahil edebileceği yeni isimler aradığını da açıkladı.

Sinemaya Avusturalyalı oyuncu Margot Robbie’nin katılabileceğinin sinyallerini veren Bruckheimer, senaryo geliştirme evresinde olduklarını belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.