Kocasının ortağını ifşa etti! Esra Ezmeci mide bulandıran itirafa bakın ne dedi?

Paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine çeken ünlü Psikolog Esra Ezmeci yeniden şoke eden bir itiraf yayınladı. Bir bayan takipçisi tarafından kendisine gelen itirafı yanıtlayıp toplumsal medya hesabından yayınlayan Ezmeci, takipçilerine ‘yok artık’ dedirtti. İşte okurken ‘Bu kadar da olmaz dedirten’ o itiraf.

ESRA EZMECİ’YE ORTAK İTİRAFI

İlişki üzerine yazdığı kitapları toplumsal medya hesabından uygulayan Esra Ezmeci son devirlerin en çok takip edilen şahısları ortasında yer aldı. Yakında FOX TV’de program yapacak olan Ezmeci, toplumsal medya paylaşımlarını da ihmal etmiyor. Kendisine gelen soruları yanıtlayıp, yayınlayan Ezmeci’nin paylaştıkları da bir o kada enteresan. Münasebet sorularının yanı sıra itiraflar da alan Ezmeci’ye bu sefer bir bayan takipçisi eşinin ortağı tarafından yaşadıklarını anlattı. İtiraf karşısında şaşıran Ezmeci bakın ne karşılık verdi?

EŞİNİN ORTAĞINDAN NAHOŞ HAREKET

Çoğunluğunun bayan takipçileri oluşturan Esra Ezmeci, eşleriyle soru yaşayanlar için toplumsal medya hesabından tahlil ve yollar vermeye devam ediyor. Bir bayan takipçisinin itirafını isim vermeden yanıtlayan Ezmeci, bayan takipçisinin yaşadığı taciz olayından ötürü şaşkınlığını gizleyemedi. Eşinin ortağının kendisine yakınlık duyduğunu itiraf eden bayan Ezmeci’den yardım istedi. İtirafında, “Eşimin ortağı bana asılıyor. Eşimin yanında bunu yapıyor. Ben yüz vermiyorum. Ancak eşim hiç reaksiyon vermiyor” diye yazdı. Ezmeci ise bu itiraf karşısında, “Bazı beşerler genel manada flörtöz yapı da olabiliyor. Siz net bir hudut çizmeye devam edin, eşinize de ortağının bu hallerinden hoşlanmadığınızı söyleyin” cevabını verdi.

İŞTE O İTİRAF

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.