OnePlus Nord Watch tasarımı ve özellikleri ortaya çıktı

Geçtiğimiz günlerde yeni telefonlarını tanıtan OnePlus, şimdi de Nord Watch isimli akıllı saatleriyle gündeme geldi. Yeni sızıntılar ile bütçe dostu akıllı saatin tasarım çizgileri ve bazı teknik özellikleri ortaya çıktı.

OnePlus Nord Watch iki varyasyon ve beş tasarımla geliyor

91mobiles tarafından yayınlanan görsellere göre akıllı saat, iki farklı görünüme ve beş farklı tasarım çizgisine sahip olacak. Bütçe dostu olarak piyasaya sunulması beklenen Nord Watch, dairesel ve dikdörtgen biçiminde iki farklı varyasyona yer verecek. Dairesel versiyonda üç farklı tasarım kullanıcılara sunulacak. Dikdörtgen formunda olacak model ise iki farklı tasarım çizgisiyle tanıtılacak.

Dairesel olan modelde ekran çözünürlüğü olarak 240 x 240px ve 390 x 390px seçenekleri yer alacak. Dikdörtgen tasarıma sahip olan modelde ise iki farklı tahmin söz konusu. Dikdörtgen tasarımın 240 x 280px veya 368 x 448px ile gelmesi bekleniyor. Aynı zamanda yeni modellerin ekranlarında enerji tasarrufuna önem verileceği ifade edildi.

N Health isimli kullanıcı dostu bir uygulamayla beraber sunulacak olan Nord Watch aynı zamanda uygulama üzerinden değiştirilebilen zengin kadran çeşitliliğine sahip olacak. Pil konusunda da kullanıcıları düşünen OnePlus, yeni saatinde “güçlü bir batarya” kullanacak. Ayrıca pek çok saatte bulunan kalp atış hızı takibi, SpO2 sensörü ve uyku takibi gibi temel sağlık takibi özelliğini barındıracak.

Siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneği ile kullanıma sunulacak olan yeni Nord Watch’ın öne çıkan bir diğer detayı ise fiyatı olacak. İçerisinde pek çok spor modu bulunan saatin, 63 ila 100 dolar arasında bir etiketle satışa sunulması bekleniyor.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.