Fenerbahçe’de İsmail Kartal’dan Krunic ve Batshuayi cevabı

Süper Lig’de Fatih Karagümrük’ü 2-1 mağlup eden Fenerbahçe’de Teknik Direktör İsmail Kartal açıklamalarda bulundu.

‘İLK YARIDAKİ OYUN BİZE YAKIŞMADI
“İlk yarı oynadığımız futbol bize yakışmadı. Rakibimiz de maça çok iyi hazırlanmış. Biz istediklerimizi yapamadık, rakibimiz de izin vermedi. Devre arasında yaptığımız değişiklik ve oyuncuların silkelenmesi için konuştuk. İkinci yarı biraz kendimiz gibi oynamaya başladık. Daha farklı da kazanabilirdik, çok net pozisyonlarımız var. Şampiyonluk yolunda çok büyük bir adım attık bugün. 3 günde bir maç yapıyoruz, uzun zamandır bu kadar istediklerimizden uzak bir maç oynamamıştık. Karagümrük iyi bir takım, Tolunay Kafkas’ı tebrik ediyorum. Bizi gerçekten çok zorladılar. Kadın basketbol takımımız şampiyon olmuş. Onları da tebrik ediyorum, hayırlı olsun.”

KRUNIC CEVABI
“Szymanski cezalı, Mert Hakan sakat. Biz de orada Krunic’i kullandık. Bir gol kaçırdı ve demoralize oldu. Krunic bizim için değerli bir oyuncu.”

LIVAKOVIC ÖVGÜSÜ
“Livakovic, bugüne kadarki en iyi oyununu sergiledi. Onu da tebrik ediyorum.”

DEVRE ARASI KONUŞTUM
“Ben hayatımı bu işe adamışım. Oyuncularım biliyor ki; bu takımda kim çalışırsa, hoca onu oynatır. Oyuncularımla samimi bir ilişkim var. Devre arası yaşanmışlıklarım ile ilgili konuştum onlarla, benim için çok zor olmadı. Oyuncularımın bana olan saygısı sayesinde karşılıklı güvene dayalı bir ilişkimiz var.”

“Batshuayi kalbi çok temiz bir çocuk. Onunla ilgilenerek bugünlere geldik. Kolay değil tabii, benim samimiyetimi görüyorlar. Ben de onların samimiyetini görüyorum. Bizi eleştirenler eleştirebilir. Ben sosyal medyaya çok bakmıyorum, işime konsantreyim.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx