Murat Kurum propaganda sürecine böyle başladı

AKP’nin İBB Başkan adayı Murat Kurum, Eyüpsultan Camii’nde kıldığı sabah namazının ardından Eyüpsultan’ın türbesini ziyaret etti. Kurum, daha sonra vatandaşlara çorba dağıttı. Kurum’a, AKP İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe ve partililer eşlik etti.

ESKİ ÇEVRE BAKANI’NDAN DEPREM VAADİ

Eski Çevre Bakanı Kurum, burada yaptığı açıklamada deprem riskini ortadan kaldıracağı vaadini dile getirdi:

– Dualarla başlayacağız, İnşallah dualarla bitireceğiz. Her zaman milletimizin yanında olacağız. Bundan önce nasılsak, bundan sonrada öyle olacağız. Bizi hep çalışırken göreceksiniz, ulaşım çilesini bitirirken göreceksiniz, deprem riskini ortadan kaldırırken göreceksiniz, milletimizin dertlerine çözüm ararken göreceksiniz, hiçbir zaman polemiklerin içinde olmayacağız. Milletimizle el ele kol kola inşallah bu süreci yürüteceğiz.

‘MİLLETİMİZİN NE EKSİĞİ VAR NOT ALDIK’

Kurum, şöyle devam etti:

– Aylardır çalışmalar yapıyoruz, saha araştırmaları yapıyoruz. Milletimizin ne eksiği var not aldık. Öne çıkan konularımız belli. Başta ulaşım, deprem riskimiz kentsel dönüşüm, İstanbul’un güvenliği huzuru… Eminiz ki İstanbul’un bu kaybolan 5 yılını, çok çalışarak çok üreterek, bütün arkadaşlarımızla mücadele ederek, acil eylem planlarını da ortaya koymak suretiyle yürüteceğiz. Önümüzdeki süreçle proje tanıtımlarımız olacak. Detaylı şekilde çalışmalarımızı paylaşacağız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir